Tabakhane

KAPASİTE VE ÜRETİM TESİSİMİZ

Kapasite

EMELDA, deri 1991 yılından bu yana Çorlu organize deri sanayi bölgesinde faaliyetine devam etmektedir. 2500 m2 üzerine kurulu 12.000 m2 kapalı alana sahip olan tabakhanemiz yılda 1.000.000 adet kürk süet deri işleme kapasitesine sahiptir. En ileri teknolojiye sahip makina ve teçhizatla donanımlı olan fabrikamız aynı zamanda Türkiye'nin ilk soğuk hava deposuna sahip işletmesidir. Arge laboratuvarlarında her yıl yeni koleksiyon denemeleri ve teknolojiyi takip eden yeniliklerle sektöre yön vermektedir. Klasik renklerin yanında, yılın en yeni renkleri ve en son işlentilerle elde edilen ürünlerde yer almaktadır. Ürünlerimiz yerli ve yabancı alıcılar tarafından beğeniyle tercih edilmektedir. Dünya standartlarına uygun, çevreye işçi sağlığına duyarlı yöntemlerle işlenen derilerimiz Avrupa, Amerika, Kanada, Çin ve Rusya pazarlarına ihraç edilmektedir.

KALİTE POLİTİKASI

Kalite

Çevreye ve insana olan duyarlılığımız tabakhanemizde üretilen derilerimizin işlentisi sırasında göz önümüzde bulundurduğumuz en önemli noktadır. Dünya standartlarında üretim yapan firmamız sektördeki tüm yenilikleri zamanında takip eden, kalite ve müşteri memnuniyetini sağlamak için hiçbir yatırımdan kaçınmadan imalatını yönlendirmektedir.

TEKNOLOJİ

Teknoloji

EMELDA, deri imalat aşamasından sevk aşamasına kadar geçen süre içerisinde güncel gelişmeleri her zaman takip eden Arge ve teknoloji yatırımlarıyla sektörde lider bir firmadır. En son makina parkuru ve teçhizatlarıyla müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımayı kendine görev edinmiştir ve bu yolda hiç bir yatırımdan kaçınmadan yoluna devam etmektedir.